Tri Ang trampbil

Tri Ang trampbil
Tri Ang trampbil
Tri Ang trampbil
Tri Ang trampbil
Tri Ang trampbil
Tri Ang trampbil
Tri Ang trampbil
Tri Ang trampbil
Tri Ang trampbil
Tri Ang trampbil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRI -ANG TRAMPBIL, 1900-talets mitt, England, i form av Willys jeep,plåt med svarta gummidäck, längd ca 88 cm

Plåt och lackskador, dear lsaknas

736255

2020-02-12