Matti Kujasalo

Matti Kujasalo
Matti Kujasalo
Matti Kujasalo
Matti Kujasalo
Matti Kujasalo
Matti Kujasalo

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATTI KUJASALO (Finland, född 1946): Komposition, signerad och daterad på baksidan Matti Kujasalo 1978, akryl på duk uppspänd på pannå, ca 76x20 cm

736271

2020-02-12