Bordslampa nysilver art nouveau

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, nysilver, art nouveau, tidigt 1900-tal, dekor av bladverk och kvinna, höjd inkl skärm ca 57 cm

Dekordel defekt, funktion garanteras ej, visst ytslitage

736273

2020-02-15