Matservis

Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

MATSERVIS, 41 dlr, fajans, blåvit dekor, Delft, 1900-tal, bestånde av: 12 djupa tallrikar, 10 mattallrikar, 12 bordstallrikar, 3 karotter, skål, 2+1 uppläggningsfat, såsskål, gallerskål med fat medföljer

Skador, nagg, lagningar

736283

2020-02-12