Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON Gudsmodern "Hodegetria" Moskva, akademisk stil, 1800-talets första hälft, tempera och olja på pannå, riza, ca 23,5x18 cm

Ingår i temaauktionen "Ikoner"

Slitage, krackelyr, repor

736286

2020-04-09