Ulla och Gustav Kraitz skål
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ULLA och GUSTAV KRAITZ, skål, Förslöv, oxblodsglasyr i rött med gröna och violetta inslag, signerad och daterad Kraitz 1976, höjd ca 8,5, diameter 22,5 cm
Kuntoraportti
736304
Päivämäärä:
2020-02-12