Ulla och Gustav Kraitz skål

Ulla och Gustav Kraitz skål
Ulla och Gustav Kraitz skål
Ulla och Gustav Kraitz skål
Ulla och Gustav Kraitz skål
Ulla och Gustav Kraitz skål
Ulla och Gustav Kraitz skål
Ulla och Gustav Kraitz skål
Ulla och Gustav Kraitz skål

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ULLA och GUSTAV KRAITZ, skål, Förslöv, oxblodsglasyr i rött med gröna och violetta inslag, signerad och daterad Kraitz 1976, höjd ca 8,5, diameter 22,5 cm

Kuntoraportti

736304

Päivämäärä:

2020-02-12