Sekretär rokokostil

Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil
Sekretär rokokostil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanerad i valnöt, förgyllda draghandtag, invändigt med lådinredning, höjd ca 104, 76x51 cm

Nyckel finns

Lock med spricka, fanerbortfall

736309

2020-02-12