Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, litografi, signerad J Coignard, numrerad 7/15 cm, bladmått 50x68 cm
Ej ramad
736310
2020-02-19