James Coignard litografi

James Coignard litografi
James Coignard litografi

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, litografi, signerad J Coignard, numrerad 7/15 cm, bladmått 50x68 cm

Ej ramad

736310

2020-02-19