Piranesi kopparstick

Piranesi kopparstick
Piranesi kopparstick
Piranesi kopparstick
Piranesi kopparstick

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GIOVANNI BATTISTA PIRANESI (1800-tal): "Veduta del Ponte e Castello San´Angelo", kopparstick, 51x73 cm

Skador och slitage

736317

2020-02-12