Sven X:et Erixson akvarell

Sven X:et Erixson akvarell
Sven X:et Erixson akvarell
Sven X:et Erixson akvarell
Sven X:et Erixson akvarell
Sven X:et Erixson akvarell
Sven X:et Erixson akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad Sven Erixon otydligt daterad -22, akvarell, bildyta, ca 10x35 cm

736327

2020-02-12