Sven X.et Erixson
2020-02-12
736335
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad Sven Erixon, olja på duk, ca 50x67 cm
Fuktfläck, färgbortfall