Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
WMF / WURTEMBURGISCHE METALLWARENFABRIK, 3 dlr, 2 vaser samt 1 bonbonjär, märkta WMF Ikora, bronspatinerad metall, höjder ca 18-6 cm
Slitage, repor, bucklor
736347
2020-02-19