Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
KAPPA Rävpäls, storlek ca 38, ryggens längd ca 112 cm
Zustandsbeschreibung
slitage, skador, i behov av vädring
736350
2020-02-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner