Rävpäls

Rävpäls
Rävpäls
Rävpäls
Rävpäls
Rävpäls
Rävpäls

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

KAPPA Rävpäls, storlek ca 38, ryggens längd ca 112 cm

Zustandsbeschreibung

slitage, skador, i behov av vädring

736350

2020-02-18