Anund Emanuel Svensson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANUND EMANUEL SVENSSON (1859-1941): Hamnbild, signerad A Emanuel, olja på duk, ca 32x45 cm

736371

2020-02-15