Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPA, märkt Pagos, 1900-talets mitt, mässing samt lackerad metall höjd ca 167

Funktionen garanteras ej, bruksslitage

736381

2020-02-19