John Haavs Johnsson akvarell

John Haavs Johnsson akvarell
John Haavs Johnsson akvarell
John Haavs Johnsson akvarell
John Haavs Johnsson akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN HAAVS JOHNSSON (1915-1968): Figurscen, signerad och daterad Haavs Johnsson -45, akvarell, 29x49 cm

736387

2020-02-15