Melvin Mikkelsen vägghängda sängbord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MELVIN MIKKELSEN, ett par vägghängda sängbord i gedigen Riopalisander (Dalbergia Nigra), låda i sargen, en stämplad ´Danish Furnituremakers Control´, tillverkade av Melvin Mikkelsen Møbler, Pandrup, H ca 16,5, B ca 36, D ca 26 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Skador: Repor och märken

736390

2020-02-16