Hans Hedberg

Hans Hedberg
Hans Hedberg
Hans Hedberg
Hans Hedberg
Hans Hedberg
Hans Hedberg
Hans Hedberg
Hans Hedberg
Hans Hedberg
Hans Hedberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS HEDBERG, skulptur, Biot, Frankrike, i form av ägg, tvådelat, starkeldsfajans, spräcklig glasyr i bruna toner, signerad HHg, höjd ca 9,5 cm inkl ställ

Mindre kantnagg, tejprester

736391

2020-02-12