Bertil Gadö oljemålning

Bertil Gadö oljemålning
Bertil Gadö oljemålning
Bertil Gadö oljemålning
Bertil Gadö oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL GADÖ (1916-2014): "Komposition med tupp", signerad Gadö, olja på pannå, ca 66x51 cm

736392

2020-02-11