Bertil Gadö oljemålning

Bertil Gadö oljemålning
Bertil Gadö oljemålning
Bertil Gadö oljemålning
Bertil Gadö oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

BERTIL GADÖ (1916-2014): "Skånskt pileträd", signerad Gadö, olja på duk, ca 82x66 cm

736393

2020-02-11