Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, GRÄDDSNIPA, DOSA, LJUSSTAKAR, 1 par, SALTSTRÖARE, silver, mestadels England, 18/1900-tal, vikt exkl ljusstakar ca 172 g

Ljusstakar med skada, bucklor

736396

2020-02-12