Vägglampor

Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor
Vägglampor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLAMPOR,1 par, justerbara, kupor i jugendstil, 1900-talets andra hälft, mässing samt kupor i frostat glas, höjd ca 20, djup 20 cm

Funktionen garanteras ej, bruksslitage

736397

2020-02-19