Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGLAMPOR,1 par, justerbara, kupor i jugendstil, 1900-talets andra hälft, mässing samt kupor i frostat glas, höjd ca 20, djup 20 cm
Funktionen garanteras ej, bruksslitage
736397
2020-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här