Kar
2020-02-19
736399
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KAR, 1900-talets mitt, koppar samt mässing, höjd ca 17, längd 51 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage