Nils & Kajsa Strinning hyllsektioner String

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, hyllsektioner, string, 1950/60-tal, märkta "The Ladder Shelf", 8 hyllplan 39x20 cm, 3 hyllplan 78x20 cm, 2 gavlar höjd 76 cm, 5 gavlar höjd 51 cm

Slitage, repor, märken, delar som saknas kan förekomma, fanerskador, smuts

736404

2020-02-19