Porträtt oljemålning

Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Porträtt av Carl Gustaf Dahlgren, olja på duk, ca 31x26 cm

Krackeleringar

736407

2020-02-15