Soffbord bambu rotting

Soffbord bambu rotting
Soffbord bambu rotting
Soffbord bambu rotting
Soffbord bambu rotting
Soffbord bambu rotting
Soffbord bambu rotting
Soffbord bambu rotting
Soffbord bambu rotting

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-tal, bambu och rotting, skiva i råglas, höjd ca 59, 96x61 cm

Smärre skador o slitage

736411

2020-02-12