Karmstolar 2 stycken gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, gustaviansk stil, 1 st möjligen 1700-tal, genombruten ryggbricka, senare vitmålade, fast stoppad sits, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

736412

2020-02-17