Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ANDERS ZORN (1860-1920): Sommar, ur tidskriften Ord och Bild, signerad och daterad i plåten Zorn 1907, etsning, ca 17,5x12 cm

Kuntoraportti

736413

Päivämäärä:

2020-02-15