Anders Zorn etsning
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ANDERS ZORN (1860-1920): Sommar, ur tidskriften Ord och Bild, signerad och daterad i plåten Zorn 1907, etsning, ca 17,5x12 cm
Kuntoraportti
736413
Päivämäärä:
2020-02-15