Royal Copenhagen servisdelar

Royal Copenhagen servisdelar
Royal Copenhagen servisdelar
Royal Copenhagen servisdelar
Royal Copenhagen servisdelar
Royal Copenhagen servisdelar
Royal Copenhagen servisdelar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, 13 dlr, servisdelar musselmalet halv- och helblond, bestående av,
4 st kaffekoppar nr 1035, 6 st underfat nr 1035, gräddsnipa nr 1031, sockerskål nr 1112, genombruten burk nr 1015, samtliga 1:a sortering

Skador: Nagg på gräddsnipa

736414

2020-03-15