Albert Engström färglitografi

Albert Engström färglitografi
Albert Engström färglitografi
Albert Engström färglitografi
Albert Engström färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT ENGSTRÖM (1869-1940): Kräftor kräva dessa drycker!, signerad i trycket, affisch, färglitografi, Propagandacentralen N.E.J. Göteborg, A Lindgren & Söner Göteborg, ca 53x38 cm, oramad

Hål i nederkant

736422

2020-02-12