Natale Sapone serigrafi

Natale Sapone serigrafi
Natale Sapone serigrafi
Natale Sapone serigrafi
Natale Sapone serigrafi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATALE Natale (född 1921): Komposition, signerad och daterad 1973, 281/450, färgserigrafi, 50x40 cm

Bladet ufördes med anledning av öppnandet av Rosenthal-Studio-Haus, Stockholm, Birger Jarlsgatan 6

736424

2020-02-12