Natale Sapone serigrafi
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATALE Natale (född 1921): Komposition, signerad och daterad 1973, 281/450, färgserigrafi, 50x40 cm
Bladet ufördes med anledning av öppnandet av Rosenthal-Studio-Haus, Stockholm, Birger Jarlsgatan 6
736424
2020-02-12