Severin Nilsson oljemålning

Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Solnedgång vid insjö, monogramsignerad SN, olja på pannå, ca 17x20 cm

736428

2020-02-15