Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
INA COLLIANDER (Finland, 1905-1985), martyr, EA 1/10, signerad samt daterad -64, träsnitt, utställningsetikett á tergo, motivmått ca 32,5 x 30,5 cm
736429
2020-02-16