Salongsbord
2020-02-12
736433
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanerad med mahogny, höjd ca 72, 137x77 cm
Slitage