Olle Bonnier färglitografi

Olle Bonnier färglitografi
Olle Bonnier färglitografi
Olle Bonnier färglitografi
Olle Bonnier färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier -58, PT 4/10, färglitografi, ca 44x42 cm

736434

2020-02-15