Derrière le Miroir delvis inkompletta
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DERRIÈRE LE MIROIR (6). DLM. Chagall, Calder, Miró, Steinberg. Nr. 128 1961, nr. 147 1964, nr. 156 1966, nr. 157 1966, nr. 173 1968.
Färglitografier och planscher. Lösa i originalomslag.
Ej genomgångna, delvis inkompletta.
Fläckar och småskador.
736438
2020-02-16