Skrivbord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, bemålat, vitt, lådor i sargen, höjd ca 76, 107x62 cm
PROVENIENS: Alfred Grenander, Villa Tångvallen Falsterbo.
Genomgående spricka i skiva. I övrigt slitage. Saknar nyckel.
736439
2020-02-12