Johannes Olsson oljemålning
2020-02-15
736442
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1973, olja på pannå, ca 75x47 cm