Johannes Olsson oljemålning

Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O 1973, olja på pannå, ca 75x47 cm

736442

2020-02-15