Sven-Olof Ehrén litografi

Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Strandvägen, signerad och daterad Sven-Olof Ehren -75, 41/360, träsnitt, ca 28x75 cm

736451

2020-02-15