Malin Ångström

Malin Ångström
Malin Ångström
Malin Ångström
Malin Ångström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALIN ÅNGSTRÖM, tuftad matta i ull, signerad MÅ, formgiven för Axeco, ca 138x200 cm

Slitage, mindre fläckar

736453

2020-02-18