Axel Nilsson oljemålning

Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): "Landskap via Haga", signerad och daterad Axel Nilsson 1917, olja på duk, ca 50x66 cm

Ngt vågig duk

736454

2020-02-15