Malin Ångström matta

Malin Ångström matta
Malin Ångström matta
Malin Ångström matta
Malin Ångström matta

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

MALIN ÅNGSTRÖM, ´Venus´ tuftad matta i ull, signerad MÅ, formgiven för Axeco, ca 280x200 cm

Slitage, mindre fläckar

736456

2020-02-18