Interiör oljemålning

Interiör oljemålning
Interiör oljemålning
Interiör oljemålning
Interiör oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med figurer, olja på duk, ca 42x33 cm

Krackeleringar

736460

2020-02-15