Tore Nyberg

Tore Nyberg
Tore Nyberg
Tore Nyberg
Tore Nyberg
Tore Nyberg
Tore Nyberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORE NYBERG (1911-1993): Expressiv komposition, signerad och daterad Tore Nyberg -64, olja på duk, 107,5x 134 cm

736470

2020-02-12