Salongsgrupp rokokostil

Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SALONGSGRUPP (4 dlr), 1900-talets mitt, rokokostil, bestående av: soffa, fåtölj, stol och salongsbord, samtliga stoppade möbler klädda i gul textil med medaljonger, soffans längd 141, rygghöjd 105, fåtöljens rygghöjd 96, bredd 81, bordets höjd 77, 66x56 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, fläckar, krakelyr på salongbordets skiva

736482

Päivämäärä:

2020-02-19