Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
DOKUMENTSKÅP, 1930/40-tal, med hyllor och jalusi, ek, höjd ca 76 samt 80x47 cm
Toppen med stor fläck, bruks och åldersrelaterat slitage
736484
2020-02-19