Dokumentskåp

Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

DOKUMENTSKÅP, 1930/40-tal, med hyllor och jalusi, ek, höjd ca 76 samt 80x47 cm

Toppen med stor fläck, bruks och åldersrelaterat slitage

736484

2020-02-19