Gunnar Widforss akvarell

Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR WIDFORSS (1879-1934): Stockholmsmotiv, signerad Widforss, akvarell, ca 14x18,5

736490

2020-02-15