Erik Schmidt oljemålning

Erik Schmidt oljemålning
Erik Schmidt oljemålning
Erik Schmidt oljemålning
Erik Schmidt oljemålning
Erik Schmidt oljemålning
Erik Schmidt oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK SCHMIDT (1925-2014): "The Wheelwright", signerad och daterad Erik Schmidt 1980, olja på duk, ca 81x64 cm

736497

2020-02-15