Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, med gråpolerad skiva i sten, 3 lådor med mässingsram, mässingsbeslag samt mässingsfotavslut, höjd ca 79, 84x45 cm
Smärre bruksslitage, smärre repor
736501
2020-02-19